Vítej poutníku...

levy Y-gor pravy

Rasa: Kroll
Povolání: Bojovník
kroll.JPG (75K)

Vzhled

Ta postava před vámi je hotový obr, hora masa a kostí, v kohoutku měří dva metry. Tělo má pořádně vypracované, pod kůží jsou vidět řetězce svalů. V obličeji má ostré rysy, vystupují v něm kosti. Na hlavě dominují dvě velké uši. Většinu času se tváří trochu naštvaně, trochu nepřístupně a trochu ustrašeně. Jeho tělo zdobí řada jizev a nedohojených zranění z bojů. Bohužel většinou smrdí jako nezakrytá žumpa.
Na sobě většinou nosí pouze suknici. Je rád, když se na jeho tělo upírají zvědavé pohledy dívek nebo závistivé pohledy mladíků, toužících po stejné postavě. Když je chladno, a to už opravdu musí být, vezme si na záda medvědí kožešinu.

Povaha

Y-gorova slovní zásoba se omezuje na 200 slov s tím, že se každý měsíc naučí tak 10 nových slov. Chce být společenský, chce se bavit s lidmi, ale když se začne smát kameny pukají, lidi utíkají a děti začínají brečet. Y-gor je velmi agresivní. Jeho agresivita má příčinu ve strachu. Ano ze strachu před civilizovaným světem, který ho obklopuje. Civilizace je pro něj největší nepřítel, protože nerozumí jejím zákonitostem a možná také, protože příliš nerozumí almendorštině, kterou mluví většina lidí v okolí. Když se to dá dohromady s tím, co zažil v aréně, není divu, že své okolí považuje za nepřátelské. Proto povětšinou zaútočí na všechno, co se pohne, pokud to považuje za nebezpečné. Vlastně se jen brání před vším co by mu mohlo ublížit.

Minulost

Y-gor vyrůstal u svého kmene na severu Lendoru. Žil tam normální krollý život, to znamená boj, lov, spát, boj, lov, spát… Ale on byl zvídavější než většina kmene, a proto byl tak trochu odstrkován. Zvrat v jeho životě přinesl v jeho 17 letech bohatý kupec, který verboval osobní stráž na svojí cestu na Taru. Y-gor to s nadšením přijal, konečně se koukne daleko od domova. Kupci se na Taře zezačátku velmi dařilo a mohl si dovolit vydržovat svou oblíbenou osobní gardu. Tady kupce štěstí opustilo, jeho veškerý majetek šel ke dnu se zbytkem lodi ve Vnitřním moři. Začal strádat a musel prodat svou osobní gardu. Y-gor se v Albireu dostal do tajné arény, kde se pořádali zápasy na život a na smrt. Přežil a podařilo se po letech utéct. Pak se však sám střetl s "civilizovaným" světem. Charakteristika pro DrD+:

Y-gor (2.úroveň)
Bojovník, zaměření Bijec a Barbar

Síla3
Obratnost4
Zručnost4
Vůle2
Inteligence1
Charisma4