Vítej poutníku...

levy Ruk pravy

Rasa: Člověk
Povolání: Zloděj

Vzhled

Tento chlápek může mít tak 30 let. Měří něco přes 170cm a váží okolo 60 kg, takže je spíše menší a vychrtlejší. Na vás se dívá skrze zelené oči, mezi kterými je rozplácnutý nos. Jeho chrup už není kompletní, chybí mu hlavně přední. Vlasy má černé, neupravené, špinavé a potom slepené.
Na sobě má roztrhaný cestovní plášť, který se skládá z šedých dlouhých kalhot a volné šedobílé haleny. Přes záda nosí moly prožraný plášť, který stejně jako on ukrutně smrdí. Jako ozdobu má v uchu náušnici.

Povaha

Ruk hodně šišlá, protože mu chybí některé zuby (při mluvení skrze něj taky šišlej). Nevěří v žádné bohy. Jeho rodiče byli chudí a takový luxus jako víra v boha si dovolit nemohli. Proto když někdo mluví příliš o bozích, je Rukovi z něj špatně. Jeho jedinými hrdiny jsou bratři Middelheimové, o kterých ví, že skončili na šibenici. Proto když by měl zemřít, tak jedině na šibenici jeho jeho vzorové. Z dětství si odnesl málo soucitu, jeho snad jediná zásada nebít děti. V boji si většinou zkouší nacházet slabiny nepřítele a využít je co nejvíce, avšak když jde do tuhého raději uteče, aby si zachránil holou kůži. Nejvíce se bojí spravedlnosti. Nejraději má, když se práce vydaří a má zase peníze, které může utratit.

Minulost

Ruk svoji matku nikdy nepoznal. Při porodu se nakazila nemocí, na kterou nakonec i zemřela. Jeho otec byl známý opilec, domu skoro nechodil, a když už byl doma, tak mladého Ruka jen bil. Neměl lehké dětství. V jeho dvanácti letech našli jeho otce ubitého k smrti. Jeho náhradní matkou se stala ulice, drsná to vychovatelka, kde se musí o přežití bojovat bez přestávky. Rvát a bojovat ho naučila ulice také. Charakteristika pro DrD+:

Ruk (7.úroveň)
Zloděj, zaměření šikovnost a bojování

Síla4
Obratnost5
Zručnost4
Vůle2
Inteligence2
Charisma2