Vítej poutníku...

levy Richard pravy

Rasa: Člověk
Povolání: Zloděj

Vzhled

Má hladkou pleť, snad trochu světlejší než je zvykem, malý nos, pod kterým se nacházejí růžové rty. Vlasy má rovné, dlouhé a blond, uši se skrývají pod vlasy.
Na sobě má tmavý dlouhý kabát, který končí pod lýtky. Pod pláštěm je vidět jen černý přiléhavý úbor, zdobený decentními stříbrnými přezkami. Přes rameno nosí malý vak.

Minulost

Richard svého otce ani nepoznal. Ostatní děti se ho štítili a ani dospělý s ním příliš nemluvili. Říkali mu, že jeho otec byl špatný muž. Jeho matka, se kterou společně žili ve městě, se živila jako prostitutka. Vždy když se jí zeptal na otce, rozplakala se. Proto se časem na něj přestal ptát, aby alespoň ten trošek času s ní strávil vesele. Matka časem zemřela stářím, a samotný Richard se postavil směle ulici a jejím nástrahám. Po čase se dostal do zlodějského cechu, který se jej ujal a vychoval z něj dobrého zloděje. Po nějaké době cech opustil a vydal se do světa za štěstím. Na cestách se seznámil s Rukem, známým to zlodějem drogadským. Po dlouhých letech putování po kraji, se rozhodl usadit v Drogadu. Charakteristika pro DrD+:

Richard (6.úroveň)
Zloděj, zaměření bystrost a pohyblivost

Síla3
Obratnost5
Zručnost4
Vůle1
Inteligence2
Charisma3