Vítej poutníku...

levy Madok pravy

Rasa: Člověk
Povolání: Hraničář

Vzhled

Madoka jeho vzhled asi vůbec nezajímá. Má rozcuchané černé vlasy, v nich ještě jsou zapleteny větvičky, listí a jiné přírodniny. Jinak je vyšší postavy a hubený. Jeho větrem ošlehaná tvář je pokryta hustým plnovousem.
Oblečen je do delší světle modré košile, která mu končí na stehnech. Košile má žlutý lem, mohla býti krásná, ale nyní ji hyzdí několik nevyspravených děr. Na nohou má tmavší kalhoty a vyšší boty z kůže. Přes záda má přehozenou vlčí kůži.

Povaha

Madok je zvyklý spoléhat se jen sám na sebe, to z dob kdy se toulal sám. Prostě trochu tak samotář. Nových lidí se spíše straní, je opatrný a bojí se navazovat blízké vztahy. Pro opravdové přátele a své nejbližší dokáže obětovat i život. Madok občas lituje, že odešel ze svého lesa a že nyní se musí koukat na všechno to utrpení, které by ho v lese obešlo obloukem. Ale pak si řekne, že to je osud, a pokračuje dál jako by se nic nestalo.
O Madokovi se říká, říkají to hlavně ti, kteří ho trochu poznali, že se v noci při úplňku mění v bestii, která zabíjí vše co se hne. Pravda je sice taková, že někdy, když je Madok ve vesnici přes úplněk pár ovcí se najde zardoušených, ale Atila to popírá. Tvrdí, že s Madokem je už dlouho a ničeho si nevšiml. Kdo tedy zabíjí ovce a jiný dobytek? To je úkol pro opravdové hrdiny!

Minulost

Madok byl v dětství vyhnán ze své vsi pro svůj odpudivý vzhled. Matka se ho zřekla hned po porodu, otce ani nepoznal. Snad nějakým štěstím dokázal přežít v lese, kam se uchýlil po opuštění domova, od svých 8 let. Žil v poklidu s přírodou a uznával její zákony. Jednou když se procházel po svém lese, přiběhl k němu menší človíček. Měl prokouslé stehno od vlka. Madok tušil, že nebude dlouho trvat a vlci sem přijdou. Proto odvedl neznámého do bezpečí. Neznámý se představil jako Atila a začal Madokovi vyprávět, že svět potřebuje zrovna takové lidi jako je Madok. Snad to dělal Atila z vděčnosti, možná z touhy po společnosti při putování krajem. Nakonec se Atilovi podařilo přemluvit Madoka pro to, aby šli spolu se toulat krajem. Charakteristika pro DrD+:

Madok (5.úroveň)
Bojovník, zaměření Barbar a Bijec

Síla3
Obratnost4
Zručnost4
Vůle2
Inteligence1
Charisma4