Vítej poutníku...

levy Barin pravy

Rasa: Trpaslík
Povolání: Válečník- rytíř
valecnik (119K)

Vzhled

Barin je trpaslík mohutné postavy, kterému kaštanové vlasy stočené do širokých copů dosahují až na ramena. Díky nim působí velice zkušeným a neohroženým dojmem, i přes jeho mladých 17 let. Pod jemně vrásčitým čelem, se nachází jako noční šero dvě malé oči. Větší nos a široká ústa přikrytá mohutným copovým vousem, který nedokázal zakrýt jisté známky boje, vystihují celou kulatou a v celku velkou hlavu. Malé, ale široké a pevné tělo s končetinami pokrytými svalstvem je schopné odolat jistě i těm nejsilnějším ranám.
Nosí vždy pevné a pružné zbroje a snaží se ocelí pokrýt co největší část těla. V pochvě se nachází vždy silný meč a na zádech mohutné kopí.

Povaha

Ve 14 letech mu horník z jeho rodného městečka dal tajný úkol, ve kterém měl najít dceru jeho přítele, ale když se nakonec dozvěděl, že ten přítel ani dcera neexistují, stal se rozvážným v každé situaci, před tím než se do něčeho pustí tak zváží vše co je v trpasličích silách. Vzhledem ke své rase a celkem slušné rodině má velmi kladný vztah k penězům, i když by pro ně neudělal to co pro čest. Právě ta hraje v jeho životě skoro tu nejvážnější roli, chce být jednou slavný a známí po celém světě. Barin se ihned nepouští do boje. Chce mít vždy jistotu že si jeho soupeř opravdu zaslouží zemřít. Ze všeho nejvíce nesnáší nemrtvé, aby tento výplod země sprovodil ze světa by udělal vše.

Minulost

Narodil se v malém městečku které protíná známá cesta po které se vydávají skoro každí dobrodruzi či později slavní rytíři. Právě tato cesta ho přivedla na to co ho přivedla. Toužil se jednou taky po ní vydat a stát se neohroženým hrdinou.
Jeho život nebyl s většími problémy, jeho rodina byla v městečku vážená a každý k nim zavítal když chtěl s něčím pomoct. Barin byl vždy ochotný a ve volném čase si s přáteli hrával na hrdiny. Naučil se užívat meč, kopí a dobře se pohybovat ve zbroji. Jeho největšími přáteli však byli koně. Denně se o ně staral a učil se s nimi spousty nových triků. V 17 letech se vydal po své vytoužené cestě a hned kus od města ho čekal osud …

Charakteristika pro DrD+:

Trpaslík Barin (1.úroveň)
Bojovník, hrdý rytíř

Síla3
Obratnost1
Zručnost1
Vůle3
Inteligence1
Charisma-2