Vítej poutníku...

levy Atila pravy

Rasa: Hobit
Povolání: Bojovník

Vzhled

Před vámi stojí menší človíček. Má trochu atletickou postavu. Na svět se dívá světle modrýma očima. Je v nich vidět žár, který touží po boji nebo po nějakém vzrušení. Dominantu obličeje pak tvoří středně velký nos a pod ním ničím nevybočující ústa s tenkými a vybledlými rty. Má žluté kudrnaté vlásky, pod kterými skrývá trochu větší uši. Na tvářích má několikadenní strniště.
Na sobě má tmavé kalhoty. Hořejšek mu zakrývá světle šedá košile s dlouhým rukávem. Přes košili má navlečenou zelenkavý kabátek. Na hlavě mu sedí malý klobouček.

Povaha

Atila si teď chce užívat života, co nejvíc. U mistra vytrpěl skoro celibát. Nepít, nekouřit, na ženský nekoukat a makat. Teď si to všechno chce pořádně vynahradit. Je sice fakt, že bez mistra by byl pořád takový poseroutka, jako je jeho otec, ale na to si už vůbec nevzpomene.

Minulost

Atila o sobě tvrdí, že je nejmenší barbar, který kdy chodil po této zemi. Ve skutečnosti je přerostlý hobit. Vždycky litoval, že se nenarodil barbarem nebo i krollem, čekala by ho sláva mocného válečníka. Jeho sen vždycky byl ocelový meč, kamenné svaly a železná vůle. Každou chvíli se oháněl dřevěným mečem, žádné dítě si pak s ním nechtělo hrát. Jakmile trochu vyrost a něco si našetřil, popadl jsem svých pět švestek a hurá do světa. Štěstí mu přálo a do barbarských zemí se dostal bez úhony. Tam, v zemi nekonečných plání a moře trav, narazil na svého mistra. Dlouho u něj pouze zametal a uklízel zbytky ze stolů, ale jednoho dne se konečně dočkal. Byl přijat za jeho žáka. Pak už následovaly jen léta dřiny a tvrdých cvičení. Učil jsem se boji s meči, šavlemi a dýkami, boji s holýma rukama, lukostřelbě a tajným válečnickým umění. Když si myslel, že všechno umí odešel od mistra bez rozloučení. Charakteristika pro DrD+:

Richard (5.úroveň)
Bojovník, zaměření Barbar a Bijec

Síla3
Obratnost4
Zručnost4
Vůle2
Inteligence1
Charisma4