Vítej poutníku...

levy Novinky pravy

28.10.2007- Družina
Nyní se můžete seznámit s našimi novými hrdiny, kteří se zatoulali ke Krakoru a spojili se se zdejší družinou. Zároveň můžet vzdát hold dvě zemřelým a dozvědět se, co se jim stalo. Nechť žijí noví, a na staré ať se nezapomene!
27.10.2007- Krakor
Sekce Krakor byla aktualizována. Nyní se v ní můžete dozvědět ty nejnovější novinky, které se na Krakoru děly a dějí.
25.10.2007- Kronika
V sekci Kronika si můžete přečíst, jak dopadlo Setkání s Kancem pro dobrodruhy. A jak se vlastně dostali na střední Kor.
15.10.2007- Kronika
V sekci Kronika se objevila nová kniha V Bélových službách. Navazuje na předešlé a líčí kterak se postavy zpět do Tiché dostali.
9.10.2007- Kronika
Sekce Kronika byla přidána kniha Výprava na Krakor. Toto dobrodružství je důležité pro budoucnost družiny, jak se dozvíte v dalších knihách.
9.10.2007- Kronika
Sekce Kronika byla úplně překopána. Hlavně co se týče vedení kroniky. Zápisky budou spíše kratší, abyste se dozvěděli co nejvíce o životě družiny, a aby to šlo rychle kupředu, abychom se co nejdříva dostali do doby, kde teď hrdinové jsou. Zveřejněny jsou první tři knihy.
30.9.2007- DrD+
Do sekce Dračí doupě plus byla přidána Kouzelníkova kniha. Jedná se o dlouho slibovaný grimoár, který rozšiřuje stávající. Ovšem ne všechna kouzla byla testována, a tak když najdete nesrovnalost, nejasnost nebo chybu, budeme rádi, když nám ji ohlásíte, abychom ji opravili.
28.9.2007- Hřbitov
V sekci Hřbitov se objevili šest nových náhrobkům. Tento velkolepý pohřeb vedl Maurilin kněz Kondelík, kněz z Krakoru. Šest velkých hrdinů muselo předestoupit před Lamiusův soud a jejich těla se pomalu rozkládají vedle dalších dávno mrtvých hrdinů.
23.9.2007- Dobrodružství
V sekci Dobrodružství bylo aktualizováno dobrodružství Čarodějné kejkle. Přidal jsem mapu Bukovska, kterou jsem zapomněl napoprvé k tomu přibalit. A pak byly přidány nové náměty na pokračování, doporučení do hry a podobně.
16.9.2007- DrD+
Do sekce Dračí doupě plus jsme umístili nějaké doplňky pro hraničáře. Jak se nám doplňky vyvedli posuďte vy sami.
11.9.2007- DrD+
V sekci Dračí doupě plus byly aktualizovány a pozměněny bojovníkovi finty, zlepšení snad k lepšímu. Stále to však finální podoba není. A pravidla pro zbroje byli rovněž pozměněny a navíc byli předělány i pro edici B.
9.9.2007- Dobrodružství
Do sekce Dobrodružství bylo přidáno dlouho slibované dobrodružství Čarodějné kejkle. Jsou neštěstí, které sužují Bukovsko, nadpřirozeného rázu nebo si jen někdo s usedlíky zle hraje?
3.9.2007- DrD+
Do sekce Dračí doupě plus jsme přidali čtyři bojovníkovi finty. Ještě to však není finální verze, takže jestli naleznete nějaké chyby či nesrovnalosti, budeme rádi, když se ozvete.
28.8.2007- Dobrodružství
Do sekce Dobrodružství byli přidáni Faeronovi mniši. Má zkrátit vaše čekání na Čarodějné kejkle, jejichž testování se neplánovaně natáhlo. Je to vlastně takové minidobrodružství, které má ukázat čeho všeho jsou schopni pevně věřící a zároveň poukázat hráčům problém zvaný Vzestup temných bohů. Takových to minidobrodružství je plánováno více a mají hráčům ukázat svět, ve kterém "žijí".
26.8.2007- DrD+
Do sekce Dračí doupě plus jsme přidali první slibovaný doplněk k pravidlům. Naleznete ho v podsekci Pro hráče a zabývá se zbrojemi. Je to takové jednoduché rozšíření, které nezabere moc času a může zpestřit vaši hru. Ještě to však není finální verze, takže jestli naleznete nějaké chyby či nesrovnalosti, budeme rádi, když se ozvete.
24.8.2007- Hlášky
V sekci Hlášky v krčmě U Hrbaté kozy se sešli znovu dobrodruzi, aby si povyprávěli o svých nových zážitcích. Hráli jsme a vše jsme si pečlivě zapisovali, takže je toho dost velkej ranec. No jen se podívejte, jak se postavy při dobrodružstvích baví u třetího dobrodružství vedené Georgem nazvané Krakorské vyřizování.
22.8.2007- DrD+
Sekce Dračí doupě plus byla celkově aktualizována. U PJ se objevili nové texty, zabývající se teorií. Příběhy u všech sekcích už zapustili kořeny a u každého je napsána krátká charakteristika. A naše pozornost se nyní upřela na tuto sekci, takže kromě slibovaných kouzel se tu objeví nové finty pro bojovníka a nějaké věci k hraničáři.
19.8.2007- Postavy
Do sekce Postavy byly přidány cizí postavy - skupina poutníku vedení Cecílií, kněžkou bohyně Estel. Ale nejsou to obyčejní poutníci, jsou tak trochu jiní, než ostatní. Však si o nich přečti a uvidíš.
15.8.2007- Postavy
Do sekce Postavy byly přidány cizí postavy, které dohromady tvoří nebezpečnou vlkodlačí smečku, je to i takový nápad na dobrodružství. Jelikož tato smečka má na svědomí nejednoho poutníka, který nikdy už nevyšel z Lesa černých bříz...
5.8.2007- Kronika
Do sekce Kronika byla přidána První kniha: Nový začátek. Je to i nový seriál "knížek" z hraní naší družiny. Kdy to skončí, to nikdo neví, ale je jisté, že další knihy na sebe nedají dlouho čekat.
25.7.2007- Velká letní aktualizace
A je to tady! Velká letní aktualizace. Největší změna je, že si teď můžete počíst něco o našich postavách v sekci Družina. Pokud si chcete poslechnout novinky z Krakoru, vstupte do bran sekce Krakor. Zde se budete moci dozvědět novinky ze života Krakorské družiny. I takové pikantnosti, jaké nebudou v kronice. Která se mimochodem začíná psát.

Zároveň byly vyměněny obrázky u sekcí a zanedlouho se plánuje, že celými stránkami proroste nějaký zajímavý příběh.

Bohužel každé plus má i své mínus. Byla totiž zrušena sekce Teorie, jelikož nikdo nemá chuť něco napsat. Ale žádné obavy, většina článků bude aktualizovaná a převedena do sekce Dračí doupě plus.
15.7.2007- Dobrodružství
Do sekce Dobrodružství byl přidán Šaman. Příběh, který nám zaslal jeden čtenář, pojednává o posmtě, krutosti a bezmocnosti. A vše je opředeno magií, takže si postavy nemůžou ani na chvíli odpočinout, jinak by za to mohli zaplatit životy.
29.6.2007- Hlášky
Do sekce Hlášky byl přidán odkaz na krčmu U Hrbaté kozy. V této krčmě můžete vyslechnout zážitky, přežblepty a trapasy Krakorské družiny vyslechnout. Proto pojďte se pobavit a popřípadě přispět k družné zábavě. Vstupte a nebudete litovat!
26.6.2007- Dobrodružství
Do sekce Dobrodružství bylo přidáno Nebezpečí v lese. Příběh pro začínající postavy pojednává o tajemnu velkého lesa a velké nestvůře, která žije v něm...
18.6.2007- Dobrodružství
Do sekce Dobrodružství byly přidán Prokletý amulet. Příběh je o touze splnit svůj velký sen, o chladnokrevnosti a vypočítavosti... Zkrátka hororová detektivka, kde postavy nemají času nazbyt, jinak jim kořist uteče ...
4.6.2007- Dobrodružství
Do sekce Dobrodružství byly přidány Ženské lsti. Příběh pojednává o ženách, jejich vychtralosti a jejich "zchoubném" vlivu na muže.
30.5.2007- Dobrodružství
Do sekce Dobrodružství byly přidány Hrůzy v Podlesí. Příběh pojednává o jedné vesničce a nepravostech, které se v ní dějí.
23.8.2006- Hřbitov
Do sekce Hřbitov přibyli čtyři nové náhrobky (Diago, Gordis, Lanak, Padme), které jste nám zaslali vy čtenáři.
22.8.2006- Postavy
Do sekce Postavy byla přidána cizí postava Dona Parmesana. Postavy asi jen tak na něho nezapomenou! Alespoň naše NE!!
22.8.2006- Postavy
Do sekce Postavy byla přidána skupina cizích postav - kejklířů. Lidé, kteří se toulají krajem a vydělavají si na živobytí svými představeními.
21.8.2006- Kronika
Byla založena sekce Kronika. Zde se můžete dočíst o zážitcích našich postav, které prožili, když se protloukali Asterionem. Samozřejmě že budeme i nadále doplňovat deník.
21.8.2006- Postavy
Sekce Postavy byla rozdělena kvůli přehlednosti na dvě části. Vlastní postavy jsou určeny pro hráče i Pj, ale cizí postavy jsou spíše pro Pj, protože jsou jen načrtnuty.
19.6.2006- Postavy
Do sekce Postavy byla přidána postava válečníka krolla Y-gora. Krutý to kroll, který vyhledává zajíbení neviných lidí. Nebo je všechno jinak??
5.9.2005- Teorie
v sekci Teorie byl přidána malá úvaha o pokročilejší tvorbě postavy, se kterou samozřejmě nemusí všichni souhlasit
19.6.2006- Odkaz
Do sekce Odkazy přidány dva nové odkazy.
31.10.2005- Hřbitov
v sekci Hřbitov přibyl obsáhlejší popis konce života jednoho zloděje od neznámého autora.
3.11.2005- Vzhled stránek
rozhodli jste v anketě, že se vám nový styl stránek zamlouval více než ten strarší. Věřím, že je to směr správným směrem.
31.10.2005- Postavy
v sekci Postavy byly přidány čtyři nové charaktery, které jen čekají až se jich ujme nějaký hráč či PJ.
22.10.2005- Dobrodružství
Do sekce Dobrodružství bylo přidán příběh o neznámém drogadském zlodějíčkovi.
1.10.2005- DrD+ (Hráči)
v sekci Drd+ pro všechny hráče jedno z rozšiřujících pravidel. Můžete ho vyzkoušet.
2.10.2005- Teorie
v sekci Teorie se rozjíždí série článků na téma Tvorba postavy a bůh ví, kde všechno skončí.
1.10.2005- DrD+ (Zloděj)
v sekci Drd+ u zloděje bylo přidáno vybavení, bez kterého se zloděj nemůže obejít ; )
1.10.2005- DrD+ (Pj)
v sekci DrD+ u Pj bybly přidány nestvůry, se kterými se postavy možná setkají.
5.9.2005- Teorie
v sekci Teorie byl přidán článek o vaší postavě a její družině. Poznejte svou postavu lépe a zlepšete, tak svůj roleplaying.
5.9.2005- Postavy
v sekci Postavy bylo ke všem hlavním postavám doplněny číselné hodnoty a byly načrtnuty možné vývoje jejich povolání.
5.9.2005- Postavy
Do sekce Postavy byla přidána postava válečníka trpaslíka Barina. Který touží po tom se stát rytířem...
20.8.2005- Fórum
Bylo změněno Fórum. Jednak pro hezčí vzhled a taky proto, aby se diskuze mohla více rozrůstat. Nu posuďte sami...
20.8.2005- Dobrodružství
Do sekce Dobrodružství bylo přidán kratičký příběh o tom, co se stane při toulání temným hvozdem.
20.8.2005- Hlášky
Do sekce Hlášky přidán nový článek, který se bude pravidelně rozšiřovat, protože se jedná o hlášky naší družiny. Vše co se zajímavého šuškne v hostinci Temeria budete vědět i vy.
5.9.2005- Postavy
Do sekce Postavy byly přidány 2 cizí postavy, se kterými by se mohli postavy sektat při putování po kraji.
2.9.2005- Teorie
Do sekce Teorie byl přidán článek především pro Pj, ale nic se nestane, když si jej přečte hráč. Zabývá se problematikou zbraní, které se dají sehnat na venkově.
20.8.2005- Postavy
Do sekce Postavy byly přidány 4 charaktery, kteří by mohli dohromady vytvořit družinku. Jestli z nich vytvoříte skupinu záleží už na vás. Ale jsou tam všechny povolání kromě theurga, na kterém se už pracuje.
20.7.2005-DrD+
Byla vytvořena nová sekce pro hráče a Pány Jeskyní úžasné nové RPG hry DrD+. U jednotlivých povolání naleznete již vyšlá errata k danému povolání. Připojili jsme k nim odkazy na jejich deníky od firmy Altar.
30.6.2005-Teorie
Nové články z teorie by se dali rozdělit na dva tábory. Ten první článek je spíše pro hráče a to hlavně příznivce rasy KROLL. Druhý je pro Pány Jeskyní, ale nic se neděje když si ho přečte hráč, jelikož pak může pomáhat Pj s jeho snahou o zlepšení atmosféry a příběhu
22.6.2005-Začátek

     Tak co pustíme se do toho s chutí? Začátek dobrý, všechno dobré!